Етика рецензування

  1. Редколегія збірника гарантує проведення незалежного рецензування матеріалів способом, що дозволяє забезпечити чесність і об’єктивність висловлювання щодо наукової цінності передбачуваної до публікації статті.
  2. Відповідно до політики збірника Редколегія встановлює процедуру проведення рецензування поданих до опублікування матеріалів.
  3. Редколегія гарантує забезпечення чесного і належного процесу незалежного рецензування.
  4. Редколегія залишає за собою право відхилити матеріал без проведення незалежного рецензування у випадку, якщо він буде визнаний низькоякісним або не відповідати тематиці збірника. Таке рішення приймається чесно і неупереджено з урахуванням редакційної політики збірника.
  5. Редколегія користується послугами незалежних рецензентів щодо матеріалів, поданих для публікації, шляхом вибору осіб, які мають достатній досвід і не мають конфлікту інтересів.
  6. Незалежним рецензентам повідомляється, які вимоги висуваються до них, а також надається інформація про будь-які зміни в редакційній політиці.
  7. У разі якщо з боку рецензентів з’явиться питання щодо достовірності даних або доцільності публікації наукової роботи, Редколегія надає автору можливість відповісти на поставлені запитання.
  8. Редколегія зберігає конфіденційність особистих даних рецензентів.

Цей запис також доступний на: Англійська, Російська