Open Access Statement

1

Редакційна колегія збірника наукових праць “Економічна теорія та право” підтримує Будапештську ініціативу відкритого доступу (BOAI, 2002) як публічну заяву про принципи відкритого доступу до наукової літератури.

У документі записано:

«Під «відкритим доступом» до цієї літератури ми маємо на увазі її безкоштовну доступність в загальнодоступному Інтернеті, що дозволяє будь-яким користувачам читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати або посилатися на повні тексти цих статей, сканувати їх для індексування, передавати їх у вигляді даних в програмне забезпечення або використовувати їх для будь-яких інших законних цілей без фінансових, юридичних чи технічних бар’єрів, крім тих, які невіддільні від доступу до самого Інтернету. Єдине обмеження на відтворення і поширення і єдина роль для авторського права в цій галузі повинні полягати в тому, щоб дати авторам можливість контролювати цілісність їх роботи і право на належне визнання і цитування».

Усі статті збірника наукових праць «Економічна теорія та право» доступні для всіх користувачів одразу після публікації випуску.

 

Цей запис також доступний на: Англійська, Російська