Індексація

ЧЛЕНСТВО У ПРОФЕСІЙНИХ АСОЦІАЦІЯХ ТА ОБ’ЄДНАННЯХ
Crossref

crossref  Видавництво «ПРАВО» є офіційним членом Crossref – об’єднання видавців наукових публікацій (журналів, монографій, збірників матеріалів конференцій тощо), до якого входять понад 5 тисяч організацій з усього світу.  Головним завданням Crossref є створення високотехнологічної, насамперед електронної, інфраструктури наукових досліджень і комунікацій, сприяння пошуку їх результатів, взаємній цитованості та оцінці наукових публікацій. Crossref зберігає інформацію та метадані опублікованих наукових матеріалів завдяки використанню технології Digital Object Indentifier (DOI).


БАЗИ ДАНИХ НАУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, КАТАЛОГИ ТА СИСТЕМИ ПОШУКУ
Google Scholar

 Це вільно доступна веб-пошукова система, яка індексує повні тексти або метадані наукової літератури в різних форматах та з різних наукових дисциплін. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих наукових рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки. Охоплює приблизно 160 мільйонів документів.


Index Copernicus International

ICV 2014: 42.69       ICV 2015: 56.37           ICV 2016: 54.34

Є міжнародною наукометричною базою, яка передбачає індексування, ранжування та реферування журналів, а також слугує платформою для наукового співробітництва та виконання спільних наукових проектів. Copernicus Journals Master List зараз містить понад 13 000 журналів з усього світу і з усіх галузей науки.


Central and Eastern European Online Library (CEEOL)

 CEEOL є провідним постачальником академічних електронних журналів та електронних книг із Центральної та Східної Європи в галузях гуманітарних та соціальних наук, які орієнтовані на вчених та студентів.  На цей час із CEEOL співпрацюють більш ніж 600 видавців, а CEEOL охоплює понад 1.100 журналів та 350.000 статей.


Ulrich’s Periodicals Directory 

Ulrich передплатний каталог американського видавництва Bowker; є найбільшою базою даних, яка описує глобальний потік періодичних видань у всіх предметних областях.


Infobase Index

infobaseindex    IBI Factor 2017: 3,0

InfoBase Index – це всеосяжна багатоцільова база даних, яка управляється некомерційною організацією «Akshantala Education and Charitable Trust». InfoBase Index індексує статті з усього світу, спрямована на підвищення прозорості наукових журналів із відкритим доступом, що сприяє їх більш поширенню. InfoBase Index відіграє важливу роль агрегатора, сегрегатора та постачальника якісної інформації.


Cite Factor

cite factor Citefactor – це сервіс, який працює з журналами відкритого доступу з контрольованою якістю. Каталог індексованих журналів охоплює всі наукові та академічні журнали з відкритим доступом, які видаються різними мовами в різних предметних областях, сприяючи тим самим поширенню та зростанню наукового впливу журналів.


Scientific Indexing Services (SIS)

Sis-LogoScientific Indexing Services (SIS) пропонує науковцям доступ до академічних баз даних, послуги з індексування цитат, аналізу й підтримки баз цитування, що охоплюють тисячі академічних журналів, книг та інших документів. SIS підтримує сервіси наукометричних баз для дослідників, журнальних редакторів та видавців. Надає кількісний та якісний інструментарій для оцінки, категоризації та класифікації журналів.


Cosmos Impact Factor

cosmos_logo_big  Фонд Cosmos був створений у 2010 р. групою з 100 вчених із різних країн, представників різних галузей знань. Cosmos формує наукові бази даних, надає послуги дослідникам, редакторам та видавцям журналів, має кількісні та якісні інструменти для оцінки, класифікації журналів і визначення найкращих практик. Cosmos Impact Factor використовується для оцінки престижу журналів.


 International Innovative Journal Impact Factor (IIJIF)

IIJIF-International Innovative Journal Impact Factor International Innovative Journal Impact Factor (IIJIF) був створений для просування різних платформ, пов’язаних із науково-дослідницькими роботами, в усьому світі, з тим щоб зробити їх більш доступними. IIJIF оцінює імпакт-фактор журналу (JIF) та якість серійних публікацій у всьому світі.


 Academic Research Index (ResearchBib)  

academic Academic Recource Index – продукт  ResearchBib. Може вільно індексувати журнали і дослідні роботи. ResearchBib намагається охопити всі наукові журнали відкритого доступу, в яких використовується відповідна система контролю якості, не обмежується конкретними мовами або предметними областями. База даних журналу ResearchBib – це найповніша база даних журналів, доступна в Інтернеті. Містить 420 000 журналів від різних видавців.


 Directory of Research Journals Indexing (DRJI)

DRJI_Logo  Directory of Research Joiunals Indexing (DRJI) – це безкоштовна онлайн-служба, яка індексує журнали з відкритим доступом та створює власний рейтинг журналів у базі даних DRJI, відомий як «DRJI Value». Індекс DRJI містить близько 50 000 статей із 2300 журналів, опублікованих у 103 країнах. DRJI надає вільний доступ до навчальної літератури для підтримки освітніх досліджень і вдосконалення практики навчання, викладання, прийняття рішень у галузі освіти та досліджень.


 JOURNAL FACTOR

logo (1)  JOURNAL FACTOR – це міжнародно визнаний форум для просування досліджень та обміну знаннями. Його завданням є визначення якості та імпакт-фактору опублікованої наукової роботи. JOURNAL FACTOR пропонує допомогу у виявленні кращих журналів для публікації авторської наукової роботи та відкритий доступ до опублікованих журналів.


The Journal Impact Factor (JIF)

logo JIF є інструментом класифікації, категоризації, оцінки та порівняння різних міжнародних / національних журналів, що мають ISSN і публікуються  університетами, інститутами та їхніми видавництвами. JIF  використовується для оцінки престижу журналів.


  Scientific World Index

http://www.sciwindex.com/index.php/business-directory/1071/economic-theory-and-law/ Науковий світовий індекс – це всесвітній каталог, який надає доступ та індексує журнали з усіх галузей науки, видані різними мовами у різних країнах світу.


 Open Academic Journals Index

oaji  Open Academic Journals Index (OAJI) – повнотекстова база даних наукових журналів із відкритим доступом. Засновником є International Network Center for Fundamental and Applied Research (Російська Федерація). Місія Центру – створення міжнародної платформи для індексації наукових журналів із відкритим доступом. У короткостроковій перспективі здійснює розрахунок Impact Factor журналу.


Polska Bibliografia Naukowa (PBN)

logo_PBN_BETA_pl  Polish Scientific Bibliography (Польська наукова бібліографія)  є порталом Міністерства науки і вищої освіти Польщі. Збирає інформацію про публікації польських вчених і наукових підрозділів, а також польських і закордонних журналів. Є частиною Інтегрованої інформаційної системи з науки та вищої освіти POL-on.Systems PBN та POL-index, яка управляється Центром обробки інформації – Національним науково-дослідним інститутом.


 Science Library Index

logo2 Science library index є всеосяжною, багатофункціональною базою даних. Охоплює рецензовані наукові журнали з усього світу, що використовують відповідну систему контролю якості, не обмежується окремими мовами або предметними областями.


Наукова періодика України

Вернадский  «Наукова періодика України» (НПУ) є інформаційним ресурсом Наукової бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. «НПУ» містить статті з міжнародних журналів із різних галузей знань, здійснює створення повнотекстових електронних видань або електронних публікацій, що надаються їх власниками. У рамках «НПУ» відбувається повнотекстовий пошук наукових публікацій у форматі PDF, робота з інтеграції інформаційного ресурсу «НПУ» до інтерфейсу аналітичних служб Google Scholar (Google Академія). «НПУ» охоплює приблизно 2520 журналів; 25372 – випуски; 628524 – повні тексти статей.

1595total visits,1visits today

Цей запис також доступний на: Англійська, Російська