Індексація

ЧЛЕНСТВО У ПРОФЕСІЙНИХ АСОЦІАЦІЯХ ТА ОБ’ЄДНАННЯХ
Crossref

crossref  Видавництво «ПРАВО» є офіційним членом Crossref – об’єднання видавців наукових публікацій (журналів, монографій, збірників матеріалів конференцій тощо), до якого входять понад 5 тисяч організацій з усього світу.  Головним завданням Crossref є створення високотехнологічної, насамперед електронної, інфраструктури наукових досліджень і комунікацій, сприяння пошуку їх результатів, взаємній цитованості та оцінці наукових публікацій. Crossref зберігає інформацію та метадані опублікованих наукових матеріалів завдяки використанню технології Digital Object Indentifier (DOI).


БАЗИ ДАНИХ НАУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, КАТАЛОГИ ТА СИСТЕМИ ПОШУКУ
Index Copernicus International

Є міжнародною наукометричною базою, яка передбачає індексування, ранжування та реферування журналів, а також слугує платформою для наукового співробітництва та виконання спільних наукових проектів. Copernicus Journals Master List зараз містить понад 13 000 журналів з усього світу і з усіх галузей науки.


Google Scholar

 Це вільно доступна веб-пошукова система, яка індексує повні тексти або метадані наукової літератури в різних форматах та з різних наукових дисциплін. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих наукових рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки. Охоплює приблизно 160 мільйонів документів.


Central and Eastern European Online Library (CEEOL)

 CEEOL є провідним постачальником академічних електронних журналів та електронних книг із Центральної та Східної Європи в галузях гуманітарних та соціальних наук, які орієнтовані на вчених та студентів.  На цей час із CEEOL співпрацюють більш ніж 600 видавців, а CEEOL охоплює понад 1.100 журналів та 350.000 статей.


Ulrich’s Periodicals Directory 

Ulrich передплатний каталог американського видавництва Bowker; є найбільшою базою даних, яка описує глобальний потік періодичних видань у всіх предметних областях.


Polska Bibliografia Naukowa (PBN)

logo_PBN_BETA_pl  Polish Scientific Bibliography (Польська наукова бібліографія)  є порталом Міністерства науки і вищої освіти Польщі. Збирає інформацію про публікації польських вчених і наукових підрозділів, а також польських і закордонних журналів. Є частиною Інтегрованої інформаційної системи з науки та вищої освіти POL-on.Systems PBN та POL-index, яка управляється Центром обробки інформації – Національним науково-дослідним інститутом.


Наукова періодика України

Вернадский  «Наукова періодика України» (НПУ) є інформаційним ресурсом Наукової бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. «НПУ» містить статті з міжнародних журналів із різних галузей знань, здійснює створення повнотекстових електронних видань або електронних публікацій, що надаються їх власниками. У рамках «НПУ» відбувається повнотекстовий пошук наукових публікацій у форматі PDF, робота з інтеграції інформаційного ресурсу «НПУ» до інтерфейсу аналітичних служб Google Scholar (Google Академія). «НПУ» охоплює приблизно 2520 журналів; 25372 – випуски; 628524 – повні тексти статей.

Цей запис також доступний на: Англійська, Російська