НЕФОРМАЛЬНІ ІНСТИТУТИ ВПЛИВУ НА ВЛАДУ В КОНТЕКСТІ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ

21.03.2014

2014 - № 2 (17)

330.16.105.6

Досліджено економічні основи виникнення неформальних інститутів впливу на владу. Виявлено типи альтернативних неформальних інститутів. Розкрито ієрархію причин, протиріч та фактори протестних форм поведінки в Україні.

Інститути, неформальні інститути, протестна поведінка, аномія, довіра.

№ 2 17-25

1. Протестное политическое поведение [Электронный ресурс]. – Режим доступа: http://sbiblio.com/biblio /archive/politsoc/8.aspx.
2. Стребков Д. О. Экономические детерминанты протестного поведения населения России / Д. О. Стребков // Экономическая социология. Т. 1. – 2000. – № 1 [Электронный ресурс]. – Режим доступа: www.ecsoc.msses.ru.
3. Мертон Р. Социальная теория и социальная структура / Роберт Мертон. – М. : АСТ : Хранитель, 2006. – 873 с.
4. Норт Д. Інституції, інституційна зміна та функціонування економіки /Даглас Норт. – К. : Основа, 2000. – 198 с.
5. Институциональная структура общества. Формальные и неформальные институты. Сравнение механизмов принуждения [Электронный ресурс]. – Режим доступа: http://www.ornatus.ru/themes/ ekonomika/institutsionalnaya-ekonomika/.
6. Институциональная архитектоника и динамика экономических преобразований / под ред. д-ра экон. наук А. А. Гриценко. – Харьков : Форт, 2008. – 928 с.
7. Дарнопих Г. Ю. Історичні передумови кризи суспільної довіри до держави як гаранта захисту прав громадян // Вісн. Нац. ун-ту «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Серія: Економ. теорія та право. – 2013. – № 3. – С. 90–97.
8. Вазюлин В. Л. Логика истории. Вопросы теории и методологии / В. Л. Вазюлин. – Изд. 2-е перераб. и доп. – М. : Изд-во СГУ, 2005. – 432 с.

Цей запис також доступний на: Англійська, Російська

04.03.2014