Стратегічні цілі

Для розвитку сучасної економічної і юридичної науки надзвичайно важливою є інтеграція досліджень шляхом формування нових галузей знань – економічної теорії права, економічного аналізу права та економічного права, які відкривають нові можливості для наукового пошуку. В Україні та Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого за таким напрямом працюють дедалі більше економістів та юристів – представників різних наукових шкіл і підходів.

Місія збірника полягає у наданні авторам рівних можливостей для публікації результатів своїх досліджень у галузі економічних та юридичних наук та їх вільного поширення у науковому середовищі України та зарубіжних країн.

Стратегічні цілі редакційної колегії:

– розвиток наукових досліджень у галузях економічної теорії, права, економічної теорії права, економічного аналізу права, економічного права;

– популяризація сучасних економічних і юридичних знань;

– надання консультативної допомоги докторантам, аспірантам і студентам, працівникам органів державного управління і структур місцевого самоврядування, підприємцям і менеджерам;

– активізація навчального процесу у  вищих навчальних закладах; сприяння підготовці економістів і юристів нового покоління – теоретиків і практиків.

397total visits,1visits today

Цей запис також доступний на: Англійська